logo kowr 2

OŚRODEK HODOWLI ZARODOWEJ W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM SP. Z O.O.

z siedzibą w Kamieńcu Ząbkowickim 57-230, Plac Kościelny 1

przyjmie do pracy na stanowisko:

"SPECJALISTA DS. MECHANIZACJI"

Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za:

  • Organizowanie i kontrola przebiegu procesów eksploatacji i naprawy pojazdów, środków transportowych,  maszyn i urządzeń rolniczych.
  • Nadzór nad prawidłową gospodarką paliwami płynnymi.
  • Organizowanie przetargów na zakup i zbycie sprzętu rolniczego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub rolnicze bądź średnie rolnicze lub mechaniczne.
  • Doświadczenie w branży rolniczej,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B,


Oferty CV prosimy przesyłać na adres:

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim,
Plac Kościelny 1  
57-230 Kamieniec Ząbkowicki

lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o., Pl. Kościelny 1, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy KRS za numerem 0000075325, kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (48)748173214, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko specjalista ds. mechanizacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych przez okres do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko podane wyżej, lecz nie dłużej niż do końca następnego roku kalendarzowego. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

 

 
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com